Анонс 34-го туру чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч

Битва аутсайдера з лідером в Кременчуці, матч команд з топ-4 в Дружківці і «Дніпро» проти «Крижаних Вовків»

Після міжнародної паузи і виступів національної збірної на кваліфікаційному олімпійському турнірі в Казахстані поновлюється чемпіонат УХЛ-Парі-Матч. З середи по четвер, з 12 по 13 лютого, відбудуться три поєдинки 34-го туру.

Так, 12 лютого, в Дружківці очікується битва команд топ-4 між «Донбасом» і «Білим Барсом», а в Кременчуці лідер чемпіонату «Кременчук» прийме харківський МХК «Динамо». На наступний день, 13 лютого, в Херсоні місцеві «щуки» прийматимуть київських «Крижаних Вовків».

12 лютого

18:30 «Донбас» — «Білий Барс», пряма трансляція – телеканал XSPORT, сайти УХЛ та XSPORT.ua

Тур в Дружківці почнуть місцевий «Донбас» і білоцерківський «Білий Барс». Обидві команди до міжнародної паузи по-різному провели свої крайні зустрічі. У 33-турі донеччани двічі на виїзді розгромили МХК «Динамо» (10:0) (дублями відзначилися Віталій Лялька і Ілля Коренчук) і (11:0) (хет-трик оформив Олександр Костіков, а дублі на рахунку Микити Буценка і Айнарса Подзіньша ).

У свою чергу, «Білий Барс» на своєму майданчику програв херсонському «Дніпру» з рахунком 1:5. Ще в першому періоді «щуки» двічі прошили Кирила Кучера, оформивши більш ніж комфортну перевагу. Далі, херсонці нав’язали противнику свою гру, змушуючи «барсів» помилятися і закинули ще дві шайби в їх ворота. Результативно «кусатися» господарі майданчика змогли тільки в третьому періоді – команди обмінялися голами, встановивши остаточний рахунок 1:5 на табло.

В очних поєдинках, після п’яти ігортри перемоги у «Донбасу» і дві на рахунку білоцерківців. Різниця в шайбах 22:13 на користь донеччан.

Для обох команд найяскравішою зустріччю нинішнього сезону залишається (поки що) поєдинок 30-го туру, який відбувся в Дружківці. «Білий Барс» сенсаційно обіграв чемпіона України з різницею в чотири шайби (7:3).

Хороший заділ на перемогу підопічні Костянтина Буценка зробили ще в першому періоді, закинувши в ворота Степана Горячевських 4 шайби. Далі донеччани все сили кинули в атаку, намагаючись відігратися, проте «барси» влучно ловили свого супротивника на контратаках, практично повністю реалізовуючи свої рідкісні виходи на ворота супротивника.

Таким чином до кінця матчу білоцерківці закинули ще 3 шайби, на що донеччани відповіли тими ж 3 голами, встановивши остаточні рахунок 3:7 на табло і завершивши матч сенсаційною перемогою «Білого Барса». Варто відзначити, що всі 7 шайб на свій рахунок записав всього 3 гравця «барсів» – хет-трик оформив Роман Благий і по дублю – в активі Сергія Бабинця і Ярослава Панченка.

Нагадаємо, що форвард білоцерківців Роман Благий став одним з кращих гравців в УХЛ-Парі-Матч за січень.

Що стосується статистики, то на даний момент краща трійка «Донбасу» виглядає так: Віталій Лялька – 33 (15+18) очки, Ілля Коренчук – 32 (15+17) очки і Євген Нікіфоров – 27 (12+15) очок.

У «Білого Барса» краща трійка представлена ​​таким гравцями: Сергій Бабинець – 40 (13+27) очок, Роман Благий – 31 (17+14) очко і Владислав Куцевич – 25 (9+16) очок.

У разі перемоги, донеччани ще більше зміцнять свої позиції на другому місці (зараз у них після 32 ігор 71 очко). «Білий Барс», міцно займаючи четверте місце, в разі перемоги, може скоротити різницю відставання від «Дніпра» до 19 очок.

18:30 «Кременчук» – МХК «Динамо», пряма трансляція – сайти УХЛ та XSPORT.ua

Паралельно з матчем в Дружківці, в Кременчуці почнеться поєдинок між «Кременчуком» і МХК «Динамо». Обидві команди, нещодавно (8 ферваля) зустрічалися між собою в рамках перенесеного поєдинку 25-го туру. Тоді в Харкові сильнішими були лідери чемпіонату, які проводили зустріч без своїх 6 основних гравців.

Варто віддати належне харків’янам. Вони досить впевнено провели перший період матчу, сконцентрувавшись на обороні своїх воріт і виїжджаючи тільки в рідкісні контратаки. «Кременчук», навпаки, кинув всі сили в атаку, що дало свої плоди тільки під кінець періоду – за дві хвилини до першої сирени відзначився Дмитро Орлов.

Далі «городяни» вирішили не зменшувати результативних оборотів і довели рахунок до 1:8 на табло. Варто відзначити, що по ходу матчу форвард “городян” Дмитро Орлов оформив хет-трик, а капітан кременчуцької команди Микола Кісельов відзначився дублем

В очних зустрічах повна перевага на боці «городян» – 6:0. Та й різниця шайб 62:3 говорить про беззастережну перевагу хокеїстів «Кременчука». Кращим бомбардиром у матчах проти «динамівців» є Микола Кисельов, на рахунку якого вже 12 шайб, а у його партнера по команді Дмитра Орлова – 10 влучних кидків

Варто зазначити, що у Кисельова і Орлова, за статистикою, однакова кількість набраних очок – 51. Але різниця в тому, що на рахунку Миколи 29 закинутих шайб і 22 ассисти, а у Дмитра – 24 шайби при 27 точних передачах. У «динамівців» лідерами за набраними балами залишаються Євген Абаджян – 25 (11+14) очок і Михайло Геворкян – 21 (9+12) очок.

Варто відзначити, що на даний момент у «Кременчука» після 33 ігор 83 бали і перша позиція, а у харків’ян – 7 очок і останнє місце.

13 лютого

19:00 «Дніпро» – «Крижані Вовки» пряма трансляція – сайти УХЛ та XSPORT.ua

Заключний поєдинок 34-го туру УХЛ-Парі-Матч відбудеться в Херсоні. Місцевий «Дніпро» поміряється силами зі столичними «Крижаними Вовками».

Кожна з команд по різному підходить до цього матчу. У минулому турі підопічним Дмитра Підгурського вдалося перервати переможну серію «барсів» і залишитися єдиною командою з топ-3, яку білоцерківці не  обігравали в основний час. У тому поєдинку херсонці впевнено на виїзді виграли «Білий Барс» з рахунком 5:1.

Варто відзначити, що в тому матчі нападник «Дніпра» Олександр Шибаєв оформив дубль і записав на свій рахунок в цілому 3 (2+1) бали, а його партнери по команді Сергій Дорофєєв і Олександр Каракулько заробили по 2 очка.

У свою чергу, «Вовки» минулого тижня зіграли перенесений поєдинок 31-го туру проти харківського МХК «Динамо». На жаль, але, не дивлячись на те, що кияни з хет-триком Дениса Мостового обіграли «динамівців», їм було зараховано технічну поразку.

У нинішньому сезоні всі шість поєдинків між «Дніпром» та «Крижаними Вовками» закінчувалися перемогами “щук”. Остання зустріч, яка відбулася в Херсоні в рамках 30-го туру, для «Вовків» завершилася розгромом – 0:6. І якщо, в першому відрізку матчу кияни могли чинити опір, пропустивши лише одну шайбу. То в другому, провальними для них стали останні хвилини періоду, коли херсонці змогли три рази поспіль відзначитися в київських воротах і заволодіти досить комфортною перевагою.

Далі при всіх спробах «Крижаних Вовків» хоча б раз прошити Олега Петрова, але забити шайбу престижу у них так і не вийшло. А ось «Дніпро» ще двічі реалізував свої моменти і оформив перемогу з рахунком 6:0.

У тому матчі рівно половину шайб «щук» на свій рахунок записав форвард Олександр Матерухін, а його партнер по ланці Андрій Жвачкін відзначився 5 (1+4) очками.

Лідером «Дніпра» за набраними очками продовжує залишатися Олександр Каракулько- 49 (18+31) очок. У «Вовків» – лідерами залишаються – Владислав Воробйов з 15 (7+8) очками і Ілля Чуйков з 15 (5+10) набаранимі балами.

Відзначимо, що після 33 ігор у херсонців 69 очок і третє місце в турнірній таблиці, а у киян – 17 очок і п’ятий рядок. У разі перемоги і при поразці  донеччан, «Дніпро» може піднятися на другу позицію, так як різниця між ними (на даний момент) становить два очки.