Анонс 8-го туру УХЛ – Парі-Матч

Крижані Вовки »-« Кременчук »
9 жовтня, о 18:00 на арені «Шалетт» відбудеться матч між «Крижаними Вовками» і ХК «Кременчук». Остання зустріч команд завершилася розгромним рахунком 11: 1 на користь «городян». Уже в першому періоді інтрига матчу була втрачена, адже кременчужани вели з рахунком 6: 0. Однак в матчі 7-го туру “вовки” чинили гідний опір «Донбасу», поступившись 1: 4. Як завершиться зустріч киян з безумовним лідером чемпіонату, який виграв 7 матчів з 7, побачимо вже в середу.

МХК «Динамо» – «Донбас»
В цей же день, о 19:45 на арені «Салтівський лід» МХК «Динамо» прийме «Донбас». В останній зустрічі «Донбас» всуху обіграв «динамівців» з рахунком 9: 0. У першому періоді зустрічі донеччани закинули у ворота суперника 5 шайб і в другому і третьому періоді «Донбас» зміг закинути ще по дві шайби. Нагадаємо, що на рахунку МХК «Динамо» ще немає жодної перемоги в четвертому сезоні УХЛ – Парі-Матч.

«Білий Барс» – «Дніпро»
10 жовтня о 18:45 в Білій Церкві «Білий Барс» прийме «Дніпро». У минулому матчі хокеїсти тримали інтригу для глядача до останньої хвилини матчу. Перемогу здобули херсонці з мінімальним відривом в одну шайбу – на екваторі третього періоду Сергій Афанасьєв зміг закинути переможну шайбу в ворота «Білого Барса». За хвилину до кінця матчу, головний тренер гостей поміняв воротаря на польового гравця, але результат матчу залишився колишнім – 1: 0 на користь херсонського «Дніпра».