«Білий Барс» в третьому періоді переломив хід поєдинку проти «Крижаних Вовків»

У Білій Церкві відбувся матч 22-го туру чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги між «Білим Барсом» і «Крижаними Вовками».

«Вовки» здивували вболівальників своїми фізичними кондиціями – граючи два дні поспіль в три пари захисників і дві трійки нападу, кияни не просто чинили гідний опір, але і відкрили рахунок у матчі. На екваторі зустрічі Михайло Бурнатов добив шайбу після кидка Олексія Овчиннікова, і ігровий снаряд закотився під щитком голкіпера.

На третій період «Білий Барс» вийшов розлючений, і в середині двадцятихвилинки Павло Таран “розмочив” Віталія Власенка. Після цього за 6 хвилин ще по разу у воротах “вовків” відзначилися Владислав Куцевич і Микита Лєсников.

В кінці матчу «Крижані Вовки» випустили шостого польового гравця, намагаючись реалізувати більшість – але рахунок на табло не змінився. 3:1, і «Білий Барс» закріплюється за четвертому місці в турнірній таблиці – тепер відрив від МХК «Динамо» складає 5 очок.

Наступні матчі чемпіонату відбудуться 17 листопада. О 14:00 «Кременчук» зіграє з «Крижаними Вовками», а о 17:00 «Дніпро» зустрінеться з МХК «Динамо». Обидва матчі будуть показані в прямій трансляції на сайті XSPORT.ua.

«Білий Барс» – «Крижані Вовки» 3: 1 (0:0, 0:1; 3:0)

Шайби: 0:1 Бурнатов (Забулонов, Овчинников – більш.), 30:48. 1:1 Таран, 49:46. 2:1 Куцевич (Тимченко), 52:41. 3:1 Лісників, 56:13.

«Білий Барс»: Кучер; Гребеник – Таран (А), Логач – Ядловський (А), Васильєв – Грицюк, Гриценко – Буняк; Бородай – Печерських – Тимченко, Куцевич – Качан – Лєсников, Дурдиєв – Ружніков – Ромахін, Панов – Панченко – Арабов.

«Крижані Вовки»: Власенко; Фроленко – Забулонов, Чикіда – Федосов, Приваліхін – Порупа; Бурнатов – Овчинніков (К) – Боронило, Шабанов – Шапіро – Черемнов, Н. Дворник, Крючьонкін.