Виступи “Крижинки U19” в Карпатській Молодіжній Хокейній лізі

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ
24.08.2018
1 24.08.2018 Гладіаторс Дунарея U19 – Подхалє U19 1:3
2 24.08.2018 СДЮСШОР U19 – Міхаловце U19 2:4
3 24.08.2018 Крижинка U19 – СТС Сянок U19 1:2 ОТ
4 24.08.2018 Галицькі Леви U19 – Гладіаторс Дунарея U19 10:1
5 24.08.2018 Подхалє U19 – СДЮСШОР U19 3:4 ОТ
6 24.08.2018 Міхаловце U19 – Крижинка U19 2:3 ОТ
7 24.08.2018 СТС Сянок U19 – Галицькі Леви U19 4:3
25.08.2018
8 25.08.2018 СТС Сянок U19 – Міхаловце U19 2:2
9 25.08.2018 Подхалє U19 – Крижинка U19 1:2 ОТ
10 25.08.2018 СДЮСШОР U19 – Гладіаторс Дунарея U19 6:1
11 25.08.2018 Крижинка U19 – Галицькі Леви U19 1:5
12 25.08.2018 Міхаловце U19 – Подхалє U19 5:0
13 25.08.2018 Гладіаторс Дунарея U19 – СТС Сянок U19 2:3
14 25.08.2018 Галицькі Леви U19 – СДЮСШОР U19 5:3
26.08.2018
15 26.08.2018 Подхалє U19 – СТС Сянок U19 3:4
16 26.08.2018 Міхаловце U19 – Галицькі Леви U19 2:1 ОТ
17 26.08.2018 Крижинка U19 – Гладіаторс Дунарея U19 3:4
18 26.08.2018 СТС Сянок U19 – СДЮСШОР U19 2:4
19 26.08.2018 Галицькі Леви U19 – Подхалє U19 5:0
20 26.08.2018 Гладіаторс Дунарея U19 – Міхаловце U19 2:3
21 26.08.2018 СДЮСШОР U19 – Крижинка U19 8:2
09.11.2018
22 09.11.2018 СДЮСШОР U19 – Міхаловце U19 3:2
23 09.11.2018 Крижинка U19 – СТС Сянок U19 6:3
24 09.11.2018 Галицькі Леви U19 – Гладіаторс Дунарея U19 6:2
25 09.11.2018 Подхалє U19 – СДЮСШОР U19 4:3
26 09.11.2018 Міхаловце U19 – Крижинка U19 0:1
27 09.11.2018 СТС Сянок U19 – Галицькі Леви U19 2:4
28 09.11.2018 Гладіаторс Дунарея U19 – Подхалє U19 4:3
10.11.2018
29 10.11.2018 Подхалє U19 – Крижинка U19 3:8
30 10.11.2018 СТС Сянок U19 – Міхаловце U19 1:2
31 10.11.2018 СДЮСШОР U19 – Гладіаторс Дунарея U19 3:5
32 10.11.2018 Крижинка U19 – Галицькі Леви U19 2:5
33 10.11.2018 Міхаловце U19 – Подхалє U19 3:1
34 10.11.2018 Гладіаторс Дунарея U19 – СТС Сянок U19 2:1
35 10.11.2018 Галицькі Леви U19 – СДЮСШОР U19 5:2
11.11.2018
36 11.11.2018 Подхалє U19 – СТС Сянок U19 1:6
37 11.11.2018 СДЮСШОР U19 – Крижинка U19 2:4
38 11.11.2018 Гладіаторс Дунарея U19 – Міхаловце U19 4:1
39 11.11.2018 Галицькі Леви U19 – Подхалє U19 8:0
40 11.11.2018 СТС Сянок U19 – СДЮСШОР U19 2:3 ОТ
41 11.11.2018 Крижинка U19 – Гладіаторс Дунарея U19 5:6 ОТ
42 11.11.2018 Міхаловце U19 – Галицькі Леви U19 0:2

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯй

М команда І В ВО ПО П РШ О
1 Галицькі Леви U19 Новояворівськ 12 10 0 1 1 59:19 31
2 Міхаловце U19 Міхаловце 12 5 1 2 4 26:22 19
3 Крижинка U19 Київ 12 4 2 2 4 38:41 18
4 Гладіаторс Дунарея U19 Галац 12 5 1 0 6 34:47 17
5 СДЮСШОР U19 Харків 12 4 2 0 6 43:39 16
6 СТС Сянок U19 Сянок 12 4 1 2 5 32:33 16
7 Подхалє U19 Нові Тарг 12 2 0 2 8 22:53 8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: