«Дніпро» – «Крижані Вовки»: анонс матчу

Херсонський клуб зіграє свій перший поєдинок в чемпіонаті УХЛ о 17:00

Свій перший матч в рамках чемпіонату УХЛ команда Дмитра Підгурського зіграє на домашній арені в Херсоні, де прийме київських «Крижаних Вовків».

Саме стартові матчі сезону стануть лакмусовим папірцем підготовки команд в період міжсезоння, а також проявить всі плюси і мінуси клубів.

“Міжсезонка”, до слова, для обох команд пройшла досить вдало – «Дніпро» зіграв два товариські поєдинки в Білій Церкві (один з яких залишився за херсонцями, а другий закінчився з нічийним рахунком), а «Вовки» встигли переїхати на нову київську арену «Шалетт», змінити назву клубу і перемогти «Кременчук» в контрольному матчі.

Оскільки Дмитро Підгурський збирав склад команди з нуля, то команду в період її комплектації посилили не тільки відомі українським вболівальникам гравці, але і досвідчені легіонери, які безумовно допоможуть команді давати бій лідерам українського чемпіонату.

«Вовки», в свою чергу, зберегли кістяк команди, і до того ж посилилися рядом легіонерів, що істотно підвищило їх конкурентоспроможність. Причини таких кадрових змін полягають у високих цілях команди на майбутній сезон, а також переїзд на столичну арену, що додало відповідальності команді Миколи Сидорова.

Як проявить себе команда-новачок УХЛ і провели чи «Вовки» роботу над помилками? Відповіді на ці питання все вболівальники зможуть отримати 15 сенятбря о 17:00 в ефірі телеканалу XSPORT.

http://uhl.ua/

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *