«Дніпро» – «Крижані Вовки»: коментарі тренерів

15 вересня в рамках першого туру УХЛ зустрілися команда-новачок чемпіонату УХЛ «Дніпро» і київські «Крижані Вовки». Поєдинок закінчився“сухою” перемогою херсонців з рахунком 4:0.

Головні тренери команд Дмитро Підгурський та Микола Сидоров прокоментували результат першого в сезоні матчу:

Дмитро Підгурський: Хороші швидкості сьогодні були і хороша гра. Оскільки сьогодні день Херсона, то, звичайно ж, цю перемогу ми даруємо всім жителям нашого міста.

По грі було видно, що трохи хлопці ще хвилювалися, все-таки перша гра. Дуже багато не забили, хоча могли і реалізовувати моменти. Але хлопці молодці, старалися. Знаєте, якщо тренер всім задоволений, то йому пора шукати нове місце роботи. Вийшло у нас не все, є ще моменти над якими потрібно працювати.

Хочу сказати велике спасибі вболівальникам, які гнали нас сьогодні вперед. Дуже відчувалася підтримка з трибун. Також хочу подякувати нашому директору і нашим партнерам за те, що вони підготували чудовий майданчик до старту сезону. Дуже приємно грати при такому освітленні і на такому льоду. Сподіваюся, що ми і далі будемо радувати всіх вболівальників своєю грою!

Микола Сидоров:

 Ми сьогодні повністю програли боротьбу, не встигали за швидкостями. Тому в результаті вийшов такий рахунок. Зіграли ми сьогодні, чесно кажучи, неважливо, багато було провалів в обороні.

Команда ні в якому разі після першого програного поєдинку не розклеїться. Ми будемо далі працювати, тренуватися і надалі намагатися грати краще, щоб домагатися позитивного результату.

http://uhl.ua/

 

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *