«Донбас» в напруженій боротьбі обіграв МХК «Динамо»

У Дружківці відбувся матч 16-го туру чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги між «Донбасом» і МХК «Динамо». Історія протистоянь клубів в нинішньому сезоні налічувала 3 зустрічі, що завершилися з загальним рахунком 13:10 на користь донеччан.

На подив вболівальників, гра не стала над-результативною. Перше ж видалення харків’ян реалізував захисник «Донбасу» Владислав Гончаров, який закинув свою дебютну шайбу в Українській хокейній лізі. Другий період пройшов на зустрічних курсах, але впевнено грали голкіпери обох команд.

МХК «Динамо» і «Донбас» по черзі володіли перевагою і в третьому періоді. Лише на 57-й хвилині Віктор Захаров зміг подвоїти рахунок і перервати 6-матчеву безгольову серію, скориставшись зручною передачею Олександра Костікова. Харків’яни випустили шостого польового гравця на останніх секундах зустрічі, але “розмочити” Богдана Дьяченка не змогли – він оформив другий шатаут в сезоні.

Таким чином «Донбас» скоротив відставання від «Дніпра» до 7 очок, однак херсонці мають одну гру в запасі. МХК «Динамо» ж випереджає «Білий Барс» на один бал, але білоцерківці свій 16-й матч зіграють вже 13 листопада проти «Льодяних Волков». Початок зустрічі о 16:45, пряма трансляція – на сайті XSPORT.ua.

«Донбас» – МХК «Динамо» 2:0 (1:0; 0:0; 0:0)

Шайби: 1:0 Гончаров (Кірющенков – більш.), 11:45. 2:0 Захаров (Костіков, Кірющенков), 56:21.

«Донбас»: Дьяченко; Гончаров – Романенко, Сильницький – Скрипець, Григор’єв – Воронін, Ординський – Александров; Кирющенков – Кузьмик – Коренчук (А), Чердак – Захаров (К) – Костіков (А), Луговий – Новиков – Денискін, Свищев – Мазур – Мостовий.

МХК «Динамо»: Мамедов; Жовнір – Дегтярьов (А), Лісін – Наливайко, Шматько – Бабчук; Кобіков – Ромащенко (К) – Олійник, Худяков – Максименко (А) – Гайдамака, Колядинський – Праведний – Скребела.