Друга вольова перемога юніорської збірної України на турнірі в Угорщині

Вже другий день поспіль наші юніори доводять, що не все так безнадійно в нашому хокеї, здобуваючи чергову перемогу на міжнародному турнірі в угорському місті Дьор.

Тому знову, що вдвічі приємно, ця перемога виявилась вольовою. У вболівальників нашої юніорської дружини могло скластися відчуття “дежавю”- гра проти збірної з далекого сходу проходила наче під копірку вчорашньої зустрічі з господарями турніру. 

Відкривши рахунок в матчі зусиллями Дениса Бородая, наші “козаки” дали можливість юним “самураям” з початку  зрівняти рахунок, а до середини другого періоду мати, за досить рівної гри на зустрічних курсах, гандикап у дві шайби.

Але, долати самім собі створені труднощі, схоже, справжні українці мають вміти в любому віці. Що з честю й довели наші гравці. Тричі Коржелецький, Савицький та Зозовський увімкнули червоний лiхтар за воротами хокеїстів з країни сакур, суші й камікадзе.

Тепер, остання гра турніру для нашіх гравців буде мати значення “тренування з підвищеною відповідальністю”, як говорив колись Валерій Лобановський.

Юні українці стали переможцями цього змагання й можуть оцінювати свої сили й готуватися до ЧС в своїй віковій категорії- результати угорського турніру дають всі підстави з надією очикувати чемпіонату в середині квітня в Асіяго.

Сайт ФХУ

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *