Екс-форвард «Земгале» виступатиме за «Крижаних Вовків»

Також в київській команді зіграє Антон Дорош

На адресу Української хокейної ліги надійшов дозаявочний список від «Крижаних Вовків». Клуб уклав контракти з нападником Крістерсеном Борманісом і воротарем Антоном Дорошем.

Крайні чотири сезони 21-річний Борманіс виступав в північноамериканських лігах GMHL, WSHL, CPJHL і FHL. Найкращу результативність латиський форвард показав в GMHL – в 109 матчах він набрав 235 (110+125) очок. Також непоганою результативністю нападаючий відзначився в WSHL, де в 41 матчі він набрав 39 (16+23) очок.

У сезоні 2014/15 Борманіс взяв участь у Матчі зірок GMHL. Нинішній сезон форвард починав в «Земгале», з яким виграв передсезонний Donbass Open Cup і набрав 2 (1+1) очки в чотирьох матчах. У чемпіонаті Латвії в складі «Земгале» Борманіс провів два матчі, проте результативними діями не відзначився.

Також склад «Крижаних Вовків» поповнив 20-річний голкіпер Антон Дорош. Минулий сезон воротар провів у «Галицьких Левах», де в 15 матчах регулярного сезону заробив коефіцієнт надійності 5.67 і відбив 84,6% кидків. Також раніше голкіпер виступав в «Дженералз» (9 матчів, показник надійності 5.61, 84,0% відбитих кидків) і «Крижинці-Компаньйон» (25 матчів, показник надійності 13.25).

Нагадаємо, що наступний матч «Крижані Вовки» проведуть 4 жовтня о 18:45 проти «Білого Барса». Пряма трансляція поєдинку – на сайті XSPORT.ua.

http://uhl.ua/

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *