Камбек в третьому періоді не допоміг «Крижаним Вовкам» обіграти «Білий Барс»

Хет-триками відзначилися Олексій Овчинніков і Владислав Куцевич

У Києві матчем місцевих «Крижаних Вовків» і «Білого Барса» завершився 27 тур чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги – Парі- Матч

Досить активний матч провели обидві команди, адже саме в очних зустрічах що «Вовки», що «Барси» отримують чудову можливість відіграти, втрачені в матчах проти лідерів, бали. Ця ситуація відобразилася і на табло – на екваторі першого періоду Олексій Овчинніков відкрив рахунок в матчі, а вже через 40 секунд рахунок зрівняв Владислав Куцевич. Таким чином на перерву команди пішли на рівних – як по грі, так і за рахунком на табло.

Вийти вперед «Білий Барс» зміг тільки в середині другої двадцятихвилинки, коли Назар Ружніков вдало скористався помилкою Віталія Власенка. «Крижані Вовки», в свою чергу, хоч і створили масу небезпечних моментів біля воріт Кирила Кучера, проте реалізувати їх у команди Миколи Сидорова так і не вийшло.

Третій період став надрезультативним для обох команд. Хоч напочатку двадцятихвилинки “барси”, зусиллями Владислава Куцевича, змогли збільшити свою перевагу до двох шайб, але потім капітан киян Олексій Овчиннков зробив хет-трик і знову зрівняв цифри на табло.

Варто зазначити, що для капітана киян цей матч став першим після місячної перерви і відразу цей поєдинок став результативним для київського нападника.

Однак білоцерківці моментально змогли повернути собі ігрову перевагу і все той же Владислав Куцевич, який, до слова, також оформив хет-трик, поставив потужну крапку в матчі і допоміг своїй команді здобути мінімальну перемогу над київським клубом.

    

«Крижані Вовки» – «Білий Барс» 3:4 (1:1, 0:1, 2:2)

Шайби: 1:0 Овчинніков (Фроленко, Боронило), 9:22; 1:1 Куцевич (Качан), 10:07; 1:2 Ружніков (Панченко), 31:48; 1:3 Куцевич (Лєсников, Качан), 43:45; 2:3 Овчинніков (Приваліхін, Шабанов – більш.), 48:35; 3:3Овчинніков (Шабанов, Мікульчик), 54:33; 3:4 Куцевич (Лєсников, Качан), 54:55;

Крижані Вовки: Власенко (Глотов); Чикіда – Приваліхін, Давиденко – Фроленко, Сіврін; Черемнов – Дворник – Шабанов, Овчинніков – Мікульчик – Боронило, Крючьонкін – Бурнатов.

Білий Барс: Кучер (Качула); Логач – Таран, Гребеник – Ядловський, Грицюк – Бородай, Гриценко – Васильєв; Куцевич – Качан – Лєсников, Панченко – Ружніков – Арабов, Бородай – Печерських – Тимченко, Панов – Собко.

http://uhl.ua/

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *