«Кременчук» – «Крижані Вовки»: коментарі тренерів

Олександр Савицький та Микола Сидоров – про зустріч в Кременчуці

Головні тренера «Кременчука» та «Крижаних Вовків» Олександр Савицький та Микола Сидоров оцінили результат зустрічі, в якій “городяни” розгромили опонента з Києва з рахунком 12:4:

Олександр Савицький: Сьогодні команда як порадувала грою, так і ні. Знову гравці втрачають концентрацію ведучи в рахунку і пропускають швидкі голи. А так хороша гра і непоганий результат, думаю вболівальники задоволені. Радий за Миколу Кисельова, але також я радий і за всю ланку, яка закинула шість шайб. Та й вся команда сьогодні зіграла добре.

З приводу пропущених шайб скажу так: головне завдання в обороні – не пропустити, зіграти на нуль. Поки її не виходить виконати. Працюємо над цим.

Далі будемо намагатися поступово набирати хід, але у нас мета – навчиться отримувати задоволення від хокею і приносити радість нашим вболівальникам. Від себе особисто та всієї команди вітаю кременчужан з Днем Міста. Хочу побажати здоров’я, і ​​щоб наш хокейний клуб вас тільки радував.

Микола Сидоров: Сьогодні у нас нічого не вийшло – програли за всіма компонентам. Будемо думати як грати далі, працювати над помилками, і намагатися набрати ігрову форму по ходу сезону.

За матеріалами сайту ХК «Кременчук»

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *