«Крижані Вовки» – «Білий Барс»: думки тренерів

Микола Сидоров та Костянтин Буценко оцінили результати зустрічі в Києві

Після матчу 16 туру чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги між «Крижаними Вовками» і «Білим Барсом» (5:7) наставники команд Микола Сидоров та Костянтин Буценко прокоментували результативний матч.

Микола Сидоров: Поразкау можна оцінювати тільки негативно. Не можу сказати, що хлопці після виграного першого періоду розслабилися. Ми втратили концентрацію.

Швидше за все з нами зіграло злий жарт то, що ми грали в дві ланки всього. Гравці втомилися і почали припускатися помилок. Від сюди і такий результат на табло. Завтра будемо налаштовуватися по-іншому і буде вже інша гра.Костянтин Буценко: Сьогодні дуже добре грала команда суперників. Було видно настрій команди і їх бажання перемогти, адже зараз «Вовки» займають останню сходинку в турнірній таблиці і вони хочуть насназдогнати. Ця гра взагалі мала дуже важливе стратегічне значення.

Дуже видовищна гра сьогодні вийшла. Валідольною вона, звичайно, була дня тренерів, але для глядача це завжди добре. Було багато забитих шайб, була інтрига і вболівальники аж до кінця зустрічі не знали хто переможе.

Звичайно ж, приємно перемагати в таких іграх. Мої хлопці сьогодні молодці і я вдячний їм за те, що вони виклалися.

Далі будемо аналізувати сьогоднішню гру, щоб завтра теж був результат. Звичайно, зустрічатися два дні поспіль з однією і тією ж командою важко, але ми з тренерським складом переговоримо, підготуємося і постараємося вже вдома, перед своїми вболівальниками показати позитивний результат.

Нагадаємо, що вже завтра, 14 листопада, о 18:45 в Білій Церкві «Білий Барс» і «Крижані Вовки» зустрінуться знову, але вже в рамках перенесеного 22-го туру УХЛ. Пряма трансляція зустрічі буде доступна на сайті XSPORT.ua.

Українська хокейна ліга

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *