“Крижані Вовки” “всуху” програли “Кременчуку”

Хет-трик оформив Микола Кисельов

Вже на 6-й хвилині “городяни” вийшли вперед, коли штрафний кидок після порушення Кирила Фроленка реалізував Богдан Поліщук. Відразу після цього настав час для бенефісу Миколи Кисельова – форвард тричі відзначився у воротах Микити Глотова за 5 хвилин.

В середині зустрічі місце в воротах «Крижаних Вовків» зайняв Віталій Власенко, і на деякий час гра заспокоїлася. Однак під завісу двадцятихвилинки рахунок збільшився до розгромного – по шайбі закинули Гліб Кривошапкін і Олексій Ворона.

Третій період також вийшов вкрай результативним. Ненадовго “вовки” втратили концентрацію, і буквально кожен момент біля їхніх воріт приводив до голів: по черзі відзначилися Гліб Кривошапкін, Іван Ципнятов і Віктор Тютченко.

10:0, шатаут для Микити Гордюшина – і «Кременчук» впевнено йде до ювілейної 100-ї шайбі в сезоні. Наступний матч “городяни” проведуть 21 листопада вдома о 18:30 проти МХК «Динамо». «Крижані Вовки» же днем ​​раніше зіграють на виїзді з «Донбасом», цей матч почнеться о 18:00.

«Кременчук» – «Крижані Вовки» 10:0 (2:0; 4:0; 4:0)

Шайби: 1:0 Поліщук – штраф. бр., 5:55. 2:0 Кисельов (Фурса, Муртіщев), 18:44. 3:0 Кисельов (Ворона), 22:15. 4:0 Кисельов (Фурса), 23:15. 5:0 Кривошапкін (Тютченко, Красильников), 38:05. 6:0 Ворона (Гриценко, Савченко), 38:59. 7:0 Толстушко (Красильников), 47:59. 8:0 Кривошапкін (Красильников), 51:06. 9:0 Ципнятов (Поліщук, Горлушко), 53:42. 10:0 Тютченко (Ворона, Толстушко), 54:48.

Кременчук: Гордюшин; Толстушко – Грицьких, Севрюгин – Горлушко, Хрішпенц – Бойових, Савицький – Бєльський; Тютченко (А) – Красильников – Кривошапкін (А), Савченко – Гриценко (К) – Ворона, Кисельов – Фурса – Муртищев, Поліщук – Ципнятов – Єфімочкін.

Крижані Вовки: Глотов (Власенко – з 24:57); Фроленко – Забулонов, Чикіда – Федосов, Приваліхін; Бурнатов – Овчинніков (К) – Дворник, Черемнов – Шапіро – Шабанов, Крючьонкін, Боронило.