«Крижані Вовки» в овертаймі програли «Білому Барсу»

Київська команда змогла відігратися після трьох пропущених шайб

У Білій Церкві відбувся матч шостого туру чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги, в якому «Білий Барс» приймав «Крижаних Вовків». Напередодні матчу команди займали 5 і 6 місця в турнірній таблиці, і перемога одного з клубів гарантувала підйом мінімум на 1 позицію.

Уже в першому періоді «Білий Барс» двічі реалізував чисельну перевагу завдяки точним кидкам Ярослава Панченка та Євгена Тимченка. Зміцнив перевагу білоцерківців Данило Печерських, і до середини поєдинку «Крижані Вовки» програвали 0:3.

Однак бойовий настрій, про який головний тренер “вовків” Микола Сидоров говорив в інтерв’ю, проявився в цьому матчі. Спочатку Михайло Бугайов потужним “прошив” голкіпера «Білого Барса», а потім Сергій Мікульчик і Олексій Черемнов довели рахунок до рівного – 3:3 після другого періоду.

У третьому періоді команди обмінялися закинутими шайбами: відзначилися Іван Панов і Соломон Шапіро. Третій раз в сезоні гра перейшла в овертайм, однак там удача була на боці «Білого Барса» – Євген Тимченко відправив шайбу в ворота “вовків”, і приніс перемогу своїй команді.

Наступний матч «Крижані Вовки» зіграють 7 жовтня о 13:30 проти «Кременчука», пряма трансляція – на сайті XSPORT.ua. В цей же день, але о 18:00, «Білий Барс» проведе виїзний матч проти «Донбасу», цей матч буде показаний в прямому ефірі телеканалу XSPORT.

«Білий Барс» – «Крижані Вовки» 5:4 ОТ (2:0; 1:3, 1:1; 1:0)

Шайби: 1:0 Панченко (Ромахін – більш.), 4:11. 2:0 Тимченко (Таран – більш.), 7:12. 3:0 Печерських (Тимченко, Таран), 26:18. 3:1 Бугаєв (Шапіро, Черемнов), 30:02. 3:2 Мікульчик (Овчинніков, Глотов – менш.), 36:36. 3:3 Черемнов (Шабанов, Овчинніков), 37:40. 4:3 Панов (Тимченко, Печерських), 43:03. 4:4 Шапіро (Черемнов, Шабанов – більш.), 47:45. 5:4 Тимченко (Печерських, Таран), 61:58.

«Білий Барс»: Пеленський (Качула – 37:40); Логач – Ядловський, Гребеник – Таран, Гриценко – Грицюк, Васильєв – Собко; Бородай – Качан – Лєсников, Дурдиєв – Печерських – Тимченко, Панченко – Арабов – Ромахін, Андрощук, Панов.

«Крижані Вовки»: Глотов; Порупа – Забулонов, Бугайов – Чикида, Пріваліхін; Мікульчик – Овчинніков – Шабанов, Шапіро – Черемнов – Борманіс, Боронило – Алексейчук – Н. Дворник, І. Дворник – Крючёнкін – Гуменюк.