«Крижані Вовки» в серії буллітів обіграють МХК «Динамо»

У Харкові відбувся матч четвертого туру чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги: місцевий МХК «Динамо» приймав київських «Крижаних Вовків». Обидві команди ще не набирали очок в нинішньому розіграші чемпіонату, і перемога в матчі дозволяла одному з клубів піти з останнього місця в турнірній таблиці.

У першому періоді команди придивлялися один до одного, однак більш активними показали себе хокеїсти МХК «Динамо». У другому ігровому відрізку перевага вилилася в голи – спочатку Микита Олійник закинув свою третю шайбу в сезоні, а потім Руслан Лісін реалізував чисельну перевагу своєї команди.

На третій період «Крижані Вовки» вийшли з іншим настроєм, якого так не вистачало раніше. По черзі Олексій Овчинніков, Руслан Забулонов і Микола Двірник відправили по шайбі в чужі ворота, і вивели київську команду вперед.

На останніх секундах матчу наставник харків’ян випустив шостого польового гравця, і Руслан Максименко, який в цей день став батьком, закинув шайбу в ворота “вовків”.

Овертайм завершився з нульовим рахунком, і матч перейшов в серію кидків для виявлення переможця. Єдиний точний кидок в серії зробив захисник «Крижаних Вовків» Кирило Фроленко, який приніс таким чином 2 очка в залік своєї команди.

МХК «Динамо» – «Крижані Вовки» 3:4 (0:0; 2:0; 1:3; 0:0; 0:1)

Шайби: 1:0 Олійник (Ромащенко, Піддубний), 2:49. 2:0 Лісін (Олійник, Ромащенко – більш.), 7:47. 2:1 Овчинніков (Мікульчик, Фроленко – менш.), 26:18. 2:2 Забулонов (Овчинніков, Федосов), 31:23. 2:3 М. Дворник (Боронило, Бугайов), 34:00. 3:3 Максименко (Матвієнко – шостий польовий), 59:31. 3:4 Фроленко – переможний кидок.

http://uhl.ua/

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *