«Крижані Вовки» – «Дніпро»: коментарі тренерів

Наставники команд прокоментували результат зустрічі у Києві

Тренера «Крижаних Вовків» і «Дніпра» Микола Сидоров та Олег Тимченко оцінили результати матчу, в якому херсонці здобули впевнену перемогу з рахунком 4:1:

Микола Сидоров: Сьогодні у нас вийшло створити багато моментів, але ми не змогли їх реалізувати. Нам потрібно більше забивати. Хлопці в будь-якому випадку намагалися, ми вже почали набагато краще грати, забивати і менше пропускати.

Перемога над МХК «Динамо» в Харкові зрадила команді морально сил і впевненості. Ми сьогодні вийшли максимально зібраними і налаштованими. Так, у нас були сьогодні помилки, які не дозволили нам сьогодні виграти.

Далі налаштовуємося по-бойовому. Попереду гра з «Білим Барсом» і нам потрібно її вигравати. До того ж, я думаю, що «барси», програвши харків’янам з нами на гру вийдуть ще більше злими і нам буде ще важче з ними грати.Олег Тимченко: Перемога завжди є перемога. Трохи важко нам було налаштовувати хлопців після перемоги над «Донбасом», але всі гравці виконали тренерську установку і зробили те, що від них просили. Ми показали результат і заробили три очки.

З приводу гри в більшості скажу, що це як раз результати виконаної роботи за останні два місяці. Ми будемо і далі над цим працювати і покращувати свої показники.

http://uhl.ua/

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *