«Крижані Вовки» –«Кременчук»: коментарі тренерів

Наставники команд оцінили поєдинок сьомого туру в Києві

У Києві в рамках сьомого туру Української хокейної ліги «Крижані Вовки» приймали «Кременчук». У цій зустрічі “городяни” розгромили киян з рахунком 9:1.

Головні тренери команд Микола Сидоров та Олександр Савицький прокоментували результат зустрічі:

Микола Сидоров: Я вважаю, що гра була хорошою і видовищною. Ми створили багато моментів, але забити багато, на жаль, у нас не вийшло. Немає у нас поки цього гольового везіння. Плюс ми робимо багато помилок в обороні і самі собі привозимо голи.

Хлопці стараються, атакують і створюють моменти, кидають, але шайба не йде поки в ворота противника.

З приводу нашого воротаря Микити Глотова скажу, що він намагається і багато в чому виручає команду. Я задоволений його грою на старті чемпіонату.Олександр Савицький: Ми просили хлопців надійно зіграти в обороні і досить ініціативно проявити себе в нападі. В принципі, команда цю установку виконала, не рахуючи одного пропущеного гола. Але все ж я залишився задоволений цією грою.

У цьому році у нас з’явилася можливість запросити в команду більш досвідчених хлопців, щоб молоді гравці могли поруч з ними вчитися і переймати їх досвід.

Що стосується нашої гри в більшості, то скажу, що в нашій команді все-таки грають майстри. Я не скажу, що ми робимо ставку саме на більшість, але хлопці, граючи в нерівних складах, багато кидають і багато моментів створюють. Від цього і такий великий відсоток реалізації.

Не скажу, що після перемоги над «Дніпром» нам було важко переналаштувати. Хлопці – професіонали і їх непотрібно перенастроювати.

http://uhl.ua/

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *