МХК «Динамо» в овертаймі здолав «Крижаних Вовків»

Харків’яни реабілітувалися за першу програну зустріч

У Києві поєдинком між «Крижаними Вовками» і МХК «Динамо» стартував восьмий тур чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги.

Матч кияни почали з величезним бажанням вдруге в сезоні обіграти свого опонента з Харкова. Це відбилося і на табло – Микита Шабанов на першій хвилині зустрічі засмутив Тимура Мамедова і відкрив рахунок в матчі. Перевагою «Вовки» володіли протягом усього другого періоду, але глядачів забитими шайбами команди так і не порадували, пішовши на другу перерву з рахунком 1:0 на користь господарів.

Найрезультативнішим став заключний відрізок зустрічі. Спочатку рахунок зрівняв Микита Олійник, проте вже через дві хвилини Соломон Шапіро вивів “вовків” вперед. МХК «Динамо» на це відповіло точними кидками Ігоря Худякова і Філіпа Матвієнко, однак за 3 хвилини до кінця матчу Кирило Фроленко потужним кидком від синьої лінії перевів матч в овертайм.

У додатковий час підопічним Олександра Сеуканда все ж вдалося зламати оборону противника і пробити Микиту Глотова – вирішальну шайбу на свій рахунок записав Руслан Максименко.

«Крижані Вовки» – МХК «Динамо» 3:4 ОТ (1:0, 0:0, 2:3, 0:1)

Шайби: 1:0 Шабанов (Шапіро, Овчинніков), 00:45. 1:1 Олійник (Ромащенко), 45:49. 2:1 Шапіро (Шабанов), 47:39. 2:2 Худяков (Жовнір – більш.), 50:34. 2:3 Матвієнко (Максименко), 52:36. 3:3 Фроленко (Н. Дворник, Овчинніков), 56:56. 3:4 Максименко (Жовнір), 63:34.

«Крижані Вовки»: Глотов; Фроленко – Забулонов, Чикіда – Бугаєв, Приваліхін – Федосов; Мікульчик – Овчинніков – М. Дворнік, Черемнов – Шапіро – Шабанов, Гуменюк – Борманіс – Алексейчук, Крючьонкін.

МХК «Динамо»: Мамедов; Жовнір – Дегтярьов, Наливайко – Піддубний, Лісін – Матвієнко, Бабчук; Худяков – Ромащенко – Олійник, Халін – Максименко – Сиротенко, Колядинський – Кобіков – Скребела, Пойманов.

http://uhl.ua/

 

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *