МХК «Динамо» – «Крижані Вовки»: коментарі тренерів

Наставники команд прокоментували зустріч в Харкові

Після поєдинку між МХК «Динамо» і «Крижаними Вовками» (2:1) наставники клубів Олександр Сеуканд і Микола Сидоров прокоментували результат очної зустрічі:

Олександр Сеуканд: У нас проблема з реалізацією моментів і кожне тренування ми говоримо про це. Але хлопців ще не клюнув смажений півень. Я говорив, що буде складний матч. Це було неважко спрогнозувати, так воно і вийшло. Молодці молодь, зіграли гідно. Багато претензій є до гравців, які повинні ламати хребет.

Трійка молодих добре грали. Скребела випав, бо він грає без воріт. А нападник без воріт, без гостроти – це не нападник. Я поміняв його на Колядинського.

Чемпіонат напружений, кожна гра на вагу золота. Завтра тренування, післязавтра складна поїздка. Кількість не завжди якість визначає. Гравців багато, але якість … Вони знають, що робити, але як забивати я їм не можу поки пояснити. Я їм кажу теорію, але є такі гравці, які можуть забивати і є, на жаль, більшість нашої команди.


Микола Сидоров: Я не думаю, що команда повірила після першого періоду в перемогу. Ми зробили помилки в обороні, багато непотрібних вилучень сьогодні було, тому ми програли. Виправити ці помилки можна за рахунок наполегливої роботи на тренуваннях і концентрації.

У наступному матчі з «Динамо» ми будемо намагатися перемагати, а там вже як вийде. МХК «Динамо» додає і це видно.

За матеріалами  сайту МХК «Динамо»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: