МХК «Динамо» – «Крижані Вовки»: коментарі тренерів

Наставники «Крижаних Вовків» і МХК «Динамо» Микола Сидоров та Олександр Сеуканд оцінили результат очної зустрічі команд у Харкові, доля якої зважилася тільки в серії післяматчевих кидків – сильніше виявилася команда з Києва:

Микола Сидоров: Мої хлопці проявили характер і на характері витягли сьогоднішню гру. Якщо говорити про гру конкретних гравців, то, напевно, виділю нашого воротаря Микиту Глотова. А так я хочу виділити всю команду, адже грали вони всі разом і відважно билися. Сьогодні у нас на льоду була команда.

Олександр Сеуканд: Гра була наша і моменти у нас були, але ми їх не реалізували. Це хокей. Не забиваєш ти – забивають тобі. Недотерпіли ми до кінця і результат на обличчя. Це, звичайно, дуже прикра поразка в усіх відношеннях.

Але життя на цьому не закінчується. Хлопці всі молоді і, я думаю, що для них це досвід. Так, він негативний, але теж досвід. У третьому періоді хлопці ні в якому разі не розслабилися. Вони працювали, створювали моменти. Але два булліта ми не використали і воно, звичайно, трохи розхолодило. Реалізація у нас ще кульгає і кожне тренування ми працюємо над цим, але, на жаль, це наше слабке місце.

За матеріалами сайту МХК «Динамо»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

%d блогерам подобається це: