Огляд восьмого туру Української хокейної ліги

Підтвердження лідерства «Дніпра», принципова зустріч в Білій Церкві і запеклий поєдинок між київським та харківським клубами

10 і 11 жовтня пройшов восьмий тур Української хокейної ліги, в рамках якого «Крижані Вовки» поступилися харків’янам в овертаймі, «Дніпро» вдруге в сезоні обіграв «Донбас», а «Кременчук» на класі обіграв «Білий Барс».

«Крижані Вовки» – МХК «Динамо» 3:4 ОТ (1:0, 0:0, 2:3, 0:1)

У Києві харків’яни намагалися реабілітуватися за програну зустріч в Харкові, і, до речі, у них це фактично вийшло. Поєдинок команди провели дуже активно, а «Вовки» навіть змогли відправити у ворота Тимура Мамедова швидку шайбу.

Але результативним став тільки третій період, коли команди не на жарт розігралися і по черзі то виходили вперед, то порівнювали рахунок. А в овертаймі удача посміхнулася Руслану Максименко, який зміг прошити Микиту Глотова і вирвати очки у свого супротивника.

Для харків’ян це дуже важлива перемога, адже вона швидше за все додасть впевненості команді в подальшому, та й реабілітація за програний домашній поєдинок підопічним Олександра Сеуканда тільки на руку.

«Дніпро» – «Донбас» 4:1 (1:0; 2:1; 1:0)

Ця перемога стала для херсонців своєрідним підтвердженням свого лідерства в чемпіонаті, адже тепер розрив між новачком чемпіонату і чинним чемпіоном України становить 7 очок. І хоч донеччани і намагалися реабілітуватися за першу програну зустріч в Дружківці, але так і не змогли заволодіти ігровою перевагою.

Варто відзначити, що ще один відмінний матч провів голкіпер «Дніпра» Олег Петров, а також захист херсонців, які нейтралізували всі спроби донеччан відігратися і повернутися в гру.

«Білий Барс» – «Кременчук» 3:5 (0:1, 1:3, 2:1)

Тур в Білій Церкві закривали принципові супротивники зразка минулого сезону «Білий Барс» та «Кременчук», проте ще минула зустріч цих команд показала, що в цьому сезоні кременчужани вирішили грати першим номером і відразу ж нав’язувати противнику свою гру.

Цей матч не став винятком. З перших секунд зустрічі “городяни” заволоділи ігровою перевагою і вже в другому періоді змогли забезпечити собі комфортний розрив в рахунку, а далі, як би «Барси” не намагалися відігратися, але сил і часу вже не вистачило скоротити відставання в рахунку. Відзначимо, що в цьому матчі дубль собі в актив записав захисник Павло Таран, який займає другий рядок у топі снайперів своєї команди.

На даний момент турнірна таблиця третього сезону Української хокейної ліги виглядає таким чином:

Дев’ятий тур Української хокейної ліги відбудеться вже 13 жовтня. Велику ігрову суботу о 13:00 відкриють «Білий Барс» і «Дніпро», потім о 14:00 зустрінуться «Кременчук» і МХК «Динамо», а о 17:00 тур закриють «Донбас» і «Крижані Вовки». Також 14 жовтня донеччани і «Вовки» проведуть ще один матч – ця зустріч буде проведена в рамках 11-го туру УХЛ і відбудеться о 15:30.