Огляд дев’ятого туру Української хокейної ліги

Якими були видовищні перемоги від трійки лідерів

13 жовтня пройшов дев’ятий тур Української хокейної ліги, в рамках якого «Дніпро» обіграв «Білий Барс», “городяни” всуху здолали МХК «Динамо», а «Донбас» розгромив «Крижаних Вовків».

«Білий Барс» – «Дніпро» 2:5 (0:0, 2:2, 0:3)

Тур стартував в Білій Церкві, де місцевий «Білий Барс» приймав лідера турнірної таблиці. Однак, першу половину зустрічі команди провели при нулях на табло, що абсолютно суперечило статусу матчу «лідер проти аутсайдера».

У першій двадцятихвилинці “барси” гідно чинили опір і стримували атаки противника, але вже в другому періоді почали пропускати. Але і тут новачкові чемпіонату не було так просто – на дві закинуті шайби білоцерківці відповіли двома своїми і на другу перерву клуби знову пішли за рівного рахунку.

Однією з головних проблем молодого колективу Костянтина Буценка є те, що його гравці не можуть стабільно відігравати всі 60 хвилин зустрічі. Це і знайшло своє підтвердження в заключному відрізку зустрічі, коли господарі “посипалися”, а гості вчасно скористалися цією помилкою і відвезли з Білої Церкви три очки.

Варто відзначити, що в цьому матчі в створі воріт «Дніпра» дебютував Денис Сурканов і стартував в чемпіонаті він дуже пристойно, довівши тренерському штабу, що на нього можна покластися і довіряти місце в основі команди.

«Кременчук» – МХК «Динамо» 3:0 (1:0; 1:0; 1:0)

Цей матч не закінчився шквалом закинутих шайб і розгромним рахунком. Навіть навпаки – кременчужани строго в кожному періоді закинули по шайбі, зробивши рахунок 3:0 на свою користь.

Багато в чому не дозволив господарям знову і знову відмічатися в своїх воротах саме голкіпер харків’ян Тимур Мамедов, який незмінно і надійно обороняє створ своїх воріт, підчищаючи помилки “динамівців” в обороні. Статистика кидків говорить нам про те, що кременчужани більше, ніж в два рази перекидали свого супротивника, але закинутими шайбами ​​цим моментам просто не судилося стати.

Тимур Мамедов – дійсно успішне придбання для МХК «Динамо» в це міжсезоння, але володіти надійним тилом мало, коли допускаються помилки і в атаці, і в обороні. Так що “динамівцям” є над чим працювати по ходу сезону, а кременчужани, хоч і не надрезультативно, але все ж заробили три очки і закріпилися на другій сходинці в турнірній таблиці.

«Донбас» – «Крижані Вовки» 7:1 (3:0, 3:0, 1:1)

У завершальному матчі дев’ятого туру донеччани вирішили не підтримувати тенденцію ігрового дня і ще в першому періоді почали громити свого супротивника з Києва, відправивши ворота Микити Глотова відразу три шайби. «Донбасу» вчасно вдалося нав’язати киянам свою гру і вже не дозволяти їм виходити з-під прессінгу.

Таким чином вже до кінця другого періоду на табло нещадно горіли 6:0, а «Вовкам» залишалося тільки не дозволити Сергію Костенку записати “сухар” собі в актив. Так воно і сталося – гості тільки в третьому періоді почали показувати зуби і змогли відзначитися шайбою престижу, встановивши остаточний рахунок 7:1.

Варто відзначити, що відмінною рисою команди Миколи Сидорова є вольовий характер, який жене клуб вперед. І хоч по ходу зустрічі кияни помітно поступалися, але продовжували боротися на кожному відрізку зустрічі, змушуючи не на жарт понервувати чинного чемпіона України.

На даний момент турнірна таблиця третього сезону УХЛ виглядає таким чином:

Десятий тур Української хокейної ліги пройде вже 16 і 18 жовтня. 16 жовтня в 18:00 «Донбас» прийме МХК «Динамо» (пряма трансляція – телеканал XSPORT), а 18 жовтня спочатку зустрінуться «Білий Барс» і «Крижані Вовки» (пряма трансляція – сайт XSPORT.ua), а потім в 19:00 «Дніпро» зіграє проти «Кременчука» (пряма трансляція – телеканал XSPORT)