Огляд перших матчів 1/4 фіналу плей-офф Української хокейної ліги – Парі-Матч

«Білий Барс» і «Дніпро» здобули перші перемоги в чвертьфіналі

Вчора, 12 березня, завершилися перші поєдинки чвертьфіналу плей-офф Української хокейної ліги – Парі-Матч, в рамках яких «Білий Барс» впевнено обіграв «Крижаних Вовків», а «Дніпро» на виїзді розібрався з харківським МХК «Динамо».
«Крижані Вовки» – «Білий Барс» 2:4 (0:1, 0:2, 2:1). Рахунок в серії 0:1

Чвертьфінал плей-офф стартував в Києві, де місцеві «Крижані Вовки» приймали білоцерківський «Білий Барс». Очікувано, команди подарували вболівальникам напружений матч, в якому битва велася до першої допущеної помилки.

Першими помилилися «Вовки», отримавши видалення в самому кінці першого періоду. Сергій Бабинець зміг вчасно скористатися помилкою противника і відправив красиву шайбу прямо в роздягальню киянам.

У другому періоді «Вовки» пропустили ще дві шайби від Качана і Морозова, і тільки потім почали відіграватися. Першу шайбу киян в чвертьфіналі закинув Денис Мостовий, позбавивши Кирила Кучера права на сухий поєдинок.

Після пропущеної шайби «барси» зібралися з силами, знову збільшивши розрив до трьох шайб – на цей раз відзначився Роман Благий. Столичному клубу вистачило сил тільки відіграти ще один рік зусиллями Микити Жигалова, встановивши остаточний рахунок 2:4 на табло.

Таким чином, «Білий Барс» записав першу перемогу в 1/4 фіналу плей-офф на свій рахунок. Далі, серія переїжджає в Білу Церкву, де 14 березня о 13:00 команди зіграють матч-відповідь. Відзначимо, що чвертьфінали плей-офф УХЛ – Парі-Матч проводяться до двох перемог однієї з команд.

МХК «Динамо» – «Дніпро» 1:8 (1:1, 0:4, 0:3). Рахунок в серії 0:1
У стартовому поєдинку другої пари чвертьфіналістів плей-офф гості майданчика відразу вирішили показати, що вони приїхали до Харкова лише за перемогою – першу шайбу в матчі на другій хвилині закинув Андрій Жвачкін. Однак, тут же “щуки” зіткнулися з досить серйозним опором з боку харків’ян – буквально через п’ять хвилин Олександр Праведний прошив Хомутова і зрівняв рахунок на табло.

Наступні 20 хвилин команди відіграли без закинутих шайб, а потім, у другій половині другого періоду, “щуки” змогли скористатися провалом «Динамо» в обороні і відправили в їх ворота відразу чотири шайби, заволодівши досить комфортною перевагою.

У заключному відрізку зустрічі «Дніпро» тільки затвердив своє лідерство в матчі, відзначившись в харківських воротах ще трьома шайбами, встановивши підсумковий рахунок 8:1 на табло. Варто відзначити, що по ходу матчу один з кращих форвардів «Дніпра» Олександр Шибаєв записав на свій рахунок відразу 4 (2+2) балиОлександр Матерухін та Сергій Дорофеєв записали в свій актив по 3 очки, а Андрій Жвачкін, Сергій Кузьмик, Олександр Каракулько і Олексій Янішевський заробили по 2 бали.

Таким чином, «Дніпро» записав першу перемогу в 1/4 фіналу плей-офф на свій рахунок. Далі, серія переїжджає в Херсон, де 15 березня об 14:00 команди зіграють матч-відповідь. Відзначимо, що чвертьфінали плей-офф УХЛ – Парі-Матч проводяться до двох перемог однієї з команд.