Олексій Глуховський розібрав епізоди з бійками хокеїстів

Головний суддя УХЛ прокоментував накладення штрафів на хокеїстів

Українська хокейна ліга продовжує удосконалюватися і поліпшуватися. Відтепер на офіційному сайті УХЛ глава суддівської колегії Олексій Глуховський проводить детальний розбір всіх спірних моментів в поєдинках сезону 2018/2019.

Сьогодні Олексій Глуховський розібрав бійки хокеїстів в поточному розіграші УХЛ, а також прокоментував накладення штрафів на цих гравців.


Бійка в матчі №28 10 тура УХЛ («Донбас» – МХК «Динамо») між Олександром Вороніним та Кирилом Жовніром

Це повноцінна бійка. При цьому ініціатором в ній виступив гравець господарів майданчика Олександр Воронін. Покарані були гравці подвійним малим штрафом за грубість.

І тут варто роз’яснити чому так. Якщо дивитися з відео камери трансляції в центрі, то після вкидання шайби в центральній точці, гра переміщається в зону атаки гостей. Увага головного судді направлено відповідно туди ж. Він не міг бачити початок бійки. Все відбувалося за його спиною. Тут варто відзначити не узгодженість дій лінійних суддів, які не змогли дати чіткої пояснення головному судді як зародився конфлікт, і хто почав бійку.

Я говорив з суддею: він приймав рішення про накладення 4 хвилин за грубість, виходячи з побаченого на завершальній стадії конфлікту. Хоча, вже з відео можна зрозуміти, що покарання для цих гравців має бути набагато суворіші.

З лінійними суддями мною була проведена бесіда. Упевнений, висновки вони зробили. Будемо працювати над помилками.


 

Бійка в матчі №31 11 тура УХЛ («Донбас» – «Крижані Воквки») між Олександром Костіковим та Кирилом Фроленком:

Цей конфлікт був результатом дій гравця «Донбасу» Олександра Костікова, який під час гри проїжджав через воротарський майданчик і допустив зіткнення з голкіпером гостей Микитою Глотовим.

Фроленко Кирило вирішив заступитися за свого колегу, внаслідок чого і народилася гарна бійка в класичному її розумінні.

Обидва гравці отримали покарання у вигляді матч-штрафу (25 хв.), Згідно з Правилами Розділ 10. Гл. 26 п. 2


Бійка в матчі № 42 14 тура УХЛ «Білий Барс» – «Кременчук»:

У цьому епізоді бійки в принципі немає. Ситуацію легкого конфлікту «підпалив» технічний фол (підніжка) з боку гравця “городян” Тимура Гриценко. Він, виставивши ногу в протихід супернику, зробив підніжку, що і зафіксував головний суддя.

Далі сталася невелика бійка, в результаті якої і були покарані гравці обох команд малим штрафом (2 хв.) за грубість. Проста ситуація і досить просте рішення для арбітра.


Бійка в матчі № 44 15 тура УХЛ («Кременчук» – «Донбас») между Всеволодом Толстушком и Виталієм Кірющенковим:

Це боротьба за шайбу на п’ятаку господарів майданчика, що переросла в хорошу бійку між нападаючим гостей Віталієм Кірющенковим і захисником городян Всеволодом Толстушком. Арбітр відразу ж зафіксував порушення Правил підняттям руки, і в подальшому наклав на обох учасників конфлікту покарання у вигляді матч-штрафу (25 хв.), Відповідно до п.2 розділу 26 Глави 10.

Як ми знаємо, після перегляду відеоматеріалу СДК УХЛ, матч – штрафи гравців були перекваліфіковані в 5 + 20 (Великий плюс Дисциплінарний до кінця гри штраф) за грубість згідно з Правилами 2 розділу 43. Глави 10.

http://uhl.ua/

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *