Руслан Забулонов: «Потрібно багато старатися для позитивного результату»

Захисник киян – про причини поразки від «Кременчука»

Захисник «Крижаних Вовків» Руслан Забулонов розповів прес-службі УХЛ про поразку від «Кременчука» (1:9), а також про причини нереалізованих моментів:

– Я можу сказати, що в порівнянні з попередніми іграми ми стали більше рухатися, та й гра зараз у нас виглядає набагато цікавіше. Але все одно нам є над чим працювати і потрібно багато старатися для позитивного результату.

У нас сьогодні випало одна ланка і нам довелося грати в дві п’ятірки. Команда трималася, але в кінцевому підсумку у нас просто не вистачило сил.

Так, в порівнянні з початком сезону ми додали, але не настільки, наскільки б хотілося. Ми створюємо багато моментів і нападники входять в ритм, але поки не виходить багато забивати. Десь, може, своє забирають нерви, десь ще є невпевненість. Але ми будемо далі працювати і домагатися позитивних результатів.

Раніше своєю думкою щодо результату зустрічі «Крижаних Вовків» і «Кременчука» розповіли наставники команд Микола Сидоров та Олександр Савицький.

Нагадаємо, що свій наступний матч кияни проведуть 10 о 17.00 проти харківського МХК «Динамо». пряма трансляція зустрічі буде доступна на сайті xsport.ua.

http://uhl.ua/

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *