Стас Шурінс: «Мені сподобалася атмосфера, яка панувала в залі, а головне – енергетика яка виходила від спортсменів»

Переможець проекту «Фабрика зірок-3», а також фіналіст шоу The Voice of Germany став учасником церемонії нагородження «Зірки хокейного року»

27 травня, Українська хокейна ліга вперше в своїй історії провела урочисту церемонію нагородження кращих гравців, тренерів, менеджерів і спортивних журналістів «Зірки хокейного року» сезону 2018/2019.

Захід пройшов в київському Freedom Hall, церемонію відвідали понад 250 осіб, серед яких були відомі українські спортсмени та зірки шоу-бізнесу, журналісти, представники бізнесу.

Один зі спеціальних виступів для гостей «Зірок хокейного року» підготував переможець проекту «Фабрика зірок-3», а також фіналіст шоу The Voice of Germany Стас Шурінс.

Прес-служба Української хокейної ліги поспілкувалася зі Стасом Шурінсом і запитала про підтримку спорту, планах на майбутнє і сюрпризи для українських фанатів.

– Підтримувати український спорт – здорово?

– Підтримувати людей, які дарують людям віру в те, що якщо захотіти – все можливо, не просто здорово. Я вважаю, це величезна честь. Спілкуючись з паралімпійцями, я вчуся багато чому, вони не просто герої, вони гідний приклад для наслідування. Міцність духу і волі, все це про них.

– Як вважаєте, чи важливо для іміджу зірок і публічних людей брати участь в подібних заходах?

– Я б не ставив питання так. Це питання не про «важливо чи ні», це не питання іміджу. Це скоріше про те, що будь-яка публічна людина, привертаючи увагу до цієї теми, може зробити цей світ трохи краще. Об’єднавши зусилля, можна зробити величезну кількість добрих справ, використовуючи свою популярність не тільки для власного марнославства, лайків та оплесків.

– Часто Вам приходять подібні пропозиції?

– На жаль ні. Хоча, я завжди відкритий до такого виду співпраці. Але я, наприклад, безмежно вдячний міжнародному паралімпійському комітету і голові паралімпійського комітету України Валерію Михайловичу Сушкевичу, які всім серцем підтримали мій проект «You can be», зробивши все, щоб він відбувся і я вірю, що завдяки цьому, нам вдасться залучити якомога більше людей і звернути їх увагу на важливі питання, які стоять перед паралімпійцями.

– Як думаєте, чи потрібні нашій спорту такі показові заходи, як «Зірки хокейного року»?

– Я думаю так. Молодим хлопцям набагато корисніше бути залученими в щось більш творче, ніж чим руйнувати себе, сидячи з банкою пива біля під’їзду.

– Чи сподобалося Вам цей захід?

Якщо чесно, я вперше виступав на врученні спортивних нагород, це був мій перший досвід. Але мені сподобалася атмосфера, яка панувала в залі, а головне – енергетика яка виходила від спортсменів. Дивлячись на їх палаючі очі, заряджаєшся приголомшливою енергією перемоги. Все було гідно.

– Взагалі захоплюєтеся спортом? Є улюблені команди?

– Як я вже сказав вище, це мої перші кроки і я мало, не буду лукавити, знаю про це. Захоплення спортом обмежуються рідкісними відвідинами фітнес-клубу. Але, як мені здається, між спортсменами і музикантами є багато спільного.

– На церемонії нагородження УХЛ відбулася прем’єра Вашої пісні. Чому вирішили презентувати її саме на цьому заході?

– Тому що моя нова пісня про них. Це посвячення паралімпійцям і спортсменам в цілому, людям волі і подвигів.

– Ваша кар’єра була на паузі. Зараз з’явилися нові сили повертатися на велику сцену?

– Ця пауза була навмисно-вимушена. Мені потрібен був час, щоб зрозуміти себе, зрозуміти те, про що я хочу говорити в своїй музиці, а головне – відповідати цьому. Вважайте, що я був в тренувальному таборі перед олімпіадою. У будь-якому випадку, це була пауза, яка пішла мені на користь.

– Які плани на найближче майбутнє? Чого ще чекати Вашим фанатам?

– План у мене один – працювати. Працювати і відповідати вірі моїх шанувальників в мене і мою творчість.

– Чи плануєте і далі співпрацювати з українським спортом?

– Я не просто планую, у нас намічені завдання, які, я сподіваюся, ми спільно з паралімпійських комітетом України здійснимо. Я всім серцем вболіваю за це і сподіваюся, що люди підтримають нас.

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *