Українські хокейні клуби стурбовані ситуацією, що склалася навколо почесного президента «Дніпра»

Під керівництвом Владислава Мангера херсонський клуб став віце-чемпіоном України в першому ж сезоні

Українські хокейні клуби висловили занепокоєння через ситуацію, що склалася навколо почесного президента хокейного клубу «Дніпро» (Херсон) Владислава Мангера.

У 2018 році в Херсоні за підтримки Владислава Мангера було створено комунальне підприємство «Обласний центр хокею» Херсонської обласної ради, яке займається всебічною підтримкою хокеїстів – від початківців до професіоналів.

Завдяки роботі Владислава Мангера в Херсоні, хокейна школа якого підготувала більше десяти хокеїстів для збірних команд України, влітку 2018 вперше в історії з’явився професійний хокейний клуб «Дніпро». У першому ж сезоні команда стала віце-чемпіоном України. Матчі «Дніпра» збирають аншлаги на льодовій арені «Фаворит», а сам клуб і сьогодні знаходиться серед лідерів чемпіонату, претендуючи на золоті медалі першості. Також за підсумками сезону 2019/20 молодіжна команда «Дніпра» здобула перше в історії ДЮСШ із зимових видів спорту «золото» в чемпіонаті України U19.

Ми, представники клубів Української хокейної ліги, знаємо Владислава Мангера як порядну людину, яка багато зробила і продовжує робити для розвитку українського спорту, зокрема хокею і боксу. З огляду на великий резонанс в ЗМІ і суспільстві, просимо органи правосуддя в ситуації, що склалася діяти неупереджено і неупереджено.

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *