УХЛ-Парі-Матч: Анонс вирішального чвертьфінального матчу «Білий Барс» – «Крижані Вовки»

Команди розіграють путівку у півфінал

У понеділок, 16 березня, в Білій Церкві відбудеться третій, вирішальний, поєдинок за вихід в півфінал плей-офф Української хокейної ліги – Парі – Матч, в якому зустрінуться «Білий Барс» і «Крижані Вовки». Відзначимо, що обидва поєдинки пройдуть без глядачів, в зв’язку з заходами, які необхідно прийняти через загрозу епідемії коронавирусной інфекції в Україні.

16 березня  
18:45 «Білий Барс» – «Крижані Вовки», пряма трансляція – сайти УХЛ та XSPORT.ua

У понеділок, 16 березня, в Білій Церкві відбудеться вирішальний поєдинок за вихід до півфінальної стадії плей-офф УХЛ-Парі-Матч між «Білим Барсом» і «Крижаними Вовками». Результати перших двох матчів свідчать тільки про те, що обидві команди рівні – як в бажанні перемогти, так і в самій грі.

У першому матчі успіх був на боці «Барсів», які змогли вийти вперед, реалізувавши свою більшість в першому періоді. А в подальшому, вміло захищаючись, довести рахунок до прийнятного результату.


Друга гра, що за швидкістю, що за напруженням боротьби і кількості гострих моментів, нічим не відрізнялася від першої. Різниця була в тому, що успіх був на боці вже «Вовків». Знову реалізація більшості і знову в кінці першого періоду. Правда, відзначилися вже не «Барси», а «Вовки».

У другому періоді кияни, зробивши непоганий заділ на перемогу (виграли 2:1) і витримавши натиск в третьому (нічия 1:1) довели підсумковий рахунок до 4:на свою користь. Влучними кидками у столичній команди відзначилися: Гіндулін, Жигалов, Воробйов і Шабанов. У «Барсів» – Морозов і Благий.


Варто зазначити, що в історії «Крижаних Вовків» – це перша перемога в серії плей-офф в історії клубу. До цього, всі свої серії вони програвали всуху. Крім того, цікавий факт – що в першій грі, що в другій, перемагала та команда, яка першою закидала свою шайбу в більшості.

Що стосується реалізації чисельної переваги, то тут практично рівна картина. У «Білого Барса» у 8 спробах гри в більшості закинуто 2 шайби (кожна четверта), а у «Крижаних Вовків» з 14 реалізовано (кожна п’ята).Список лідерів в двох матчах чвертьфіналу виглядає так: Назар Ружніков – 3 (0+3) очки, Юрій Качан – 3 (1+2) очки, Фелікс Морозов – 3 (2+1) очки (всі – «Білий Барс») і Микита Жигалов – 3 (2+1) очки («Крижані Вовки»).

Хокеїсти, які набрали по два балиВладислав Куцевич (0+2), Роман Благий (2+0) і Володимир Алексюк (0+2) (всі – «Білий Барс»). Ігор Шаманський (0+2), Сергій Мікульчик (0+2), Микита Шабанов (1+1) і Микола Дворник (0+2) (всі – «Крижані Вовки»).

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *