ХК “Крижані Вовки”: новий сезон

Яким буде сезон 18/19 для оновлених «Вовків»

Період міжсезоння для «Крижаних Вовків» пройшов дуже плідно. По-перше, клуб змінив броварську прописку, а незабаром поміняв свою назву і представив новий логотип. Відтепер всі домашні матчі команда Миколи Сидорова буде грати на київській арені «Шалетт» і буде тісно співпрацювати з місцевою ДЮСШ «Крижинка».

Минулий сезон

Минулий сезон «Вовки» почали в якості новачка чемпіонату на арені в ТРЦ «Термінал» у Броварах. Однак, вже по ходу сезону у броварчан виник ряд проблем і незабаром команда стала грати свої домашні матчі то в Білій Церкві, то в Богуславі.
До проблем з ареною додалися і проблеми з тренерською позицією. «Вовки» кілька разів по ходу сезону міняли головного тренера, а в зв’язку з цим страждала і якість виступів команди. Це безумовно відбилося і в турнірній таблиці – єдиною командою, яку обіграли броварчани стали «Галицькі Леви», а лідерам чемпіонату броварська команда поступалася з розгромним рахунками.

Все змінилося в середині сезону, коли команду очолив Микола Сидоров, а до складу приєднався ряд легіонерів. Здавалося, що клуб нарешті знайшов свою гру, зігрався і почав показувати зуби навіть в поєдинках з беззаперечними лідерами чемпіонату.
Слабкий початок сезону, на жаль, не дозволив команді Миколи Сидорова піднятися вище шостого місця в “регулярці”, але прогрес був очевидний. За сезон хокеїсти «Вовків» здорово додали і наприкінці чемпіонату змушували понервувати навіть досвідчених супротивників.

Головний тренер. Микола Сидоров

В середині минулого сезону Микола Сидоров прийшов на пост головного тренера в критичний для команди момент, але саме цей наставник зміг налаштувати клуб і змусити своїх підопічних домагатися нових успіхів. Можна з упевненістю говорити, що надії керівництва в якійсь мірі Сидоров виправдав, що дозволило йому залишитися на своєму посту і в цьому році.

Відзначимо, що президент «Крижаних Вовків» Андрій Хапков теж причетний до тренувального процесу своєї команди. Хапков взяв під свою опіку воротарів клубу, оскільки він і сам раніше грав в цьому амплуа. Можна сказати, що наставник з президента клубу досить хороший – Микита Гордюшин, відігравши минулий сезон у «Вовках», в цьому році поповнив склад команди Олександра Савицького, що показує якісний ріст голкіпера.

Прийшли

Воротарі: Микита Глотов (Росія), Назарій Сушко.
Захисники: Віталій Швачка, Дмитро Чикіда (Росія), Кирило Суханов (Росія), Кирило Фроленко.
Нападники: Юрій Бобков, Микола Дворник, Ігорь Дворник, Артур Крючьонкін, Олег Гуменюк, Микита Шабанов

Пішли

Воротарі: Микита Гордюшин («Кременчук»).

Комплектація складу

«Вовки» в період міжсезоння змогли зберегти усталений кістяк команди. У клубі залишився капітан Олексій Овчинніков, який, завдяки своєму досвіду та знанням, вів за собою клуб і завжди був беззаперечним лідером. Плюс в цьому сезоні за киян продовжить свої виступи кращий снайпер команди Соломон Шапіро та захисник Сергій Мікульчик.

До того ж команда Миколи Сидорова підписала кілька гравців, які раніше виступали в закордонних чемпіонатах, що теж безумовно допоможе команді виступати на більш високому рівні.
Багато в чому саме таке посилення складу допомогло киянам здолати в товариському матчі «Кременчук». Цей поєдинок, до речі, став першим для «Вовків» на новій арені «Шалетт».

Прикрою втратою для команди став молодий голкіпер Микита Гордюшин, який в цьому сезоні посилив воротарську лінію чинного віце-чемпіона України.

Що чекати в майбутньому сезоні?

З огляду на досить слабкий початок минулого сезону, який не дозволив клубу до кінця “регулярки” піднятися на вищі місця в таблиці, в цьому році у «Вовків» максимально високі цілі. В одному з інтерв’ю президент «Крижаних Вовків» Андрій Хапков сказав, що виступи в столиці – це більш високий і відповідальний рівень, і команда зобов’язана цю відповідальність виправдовувати.
Завдання стоять високі, однак, чи зможуть «Вовки» в цьому році заявити про себе набагато голосніше і успішніше, ніж в минулому? Як корабель назвеш, так він і попливе. Що ж подивимося, наскільки оновлені «Крижані Вовки» зможуть перевершити себе в цьому сезоні і наскільки якісно команда провела роботу над помилками минулого сезону.

http://uhl.ua/ua/news/

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *