Юніорська збірна України посіла перше місце на турнірі Чотирьох націй

8 лютого, юніорська збірна України провела свій заключний матчу на турнірі 4х націй проти супротивника з Польщі.

Ця гра не мала турнірного значення для нашої команди, оскільки, отримавши дві перемоги над Угорщиною і Японією, наші юніори достроково посіли перше місце на турнірі.

Забравши ініціативу в матчі з перших хвилин в свої руки, синьо-жовта дружина затиснула своїх візаві на чужій половині майданчика, перекидали поляків з рахунком 18:3 тільки в першому періоді. Чотири з цих кидків виявилися точними: Плохотнік, Палійчук, Гончаренко і Петрашенко зняли питання про переможця в цьому поєдинку ще в першій третині матчу.

Але українці, здається, і не збиралися зупинятися, продовжуючи знущатися над нашими західними сусідами. На початку другого періоду Гребеник і Кривоножкін довели рахунок до 6:0, після чого гра втратила будь-яку інтригу. Полякам вдалося забити шайбу престижу ще в другому періоді, а в третьому – на точний кидок Петрашенко червоно-білі відповіли ще одним взяттям воріт Полгородніка.

Збірна України впевнено і на одному диханні провела триденний турнір в Угорщині, закинувши в загальному 25 шайб і отримавши гарні перемоги у всіх матчах.

Україна-Польща 7:2 (4:0, 2:1, 1:1)

Шайби: 1:0 Плохотнік (Гребеник, 3:36) 2:0 Палійчук (Кривоножкін, Садовіков 4:37). 3:0 Гончаренко (Бородай, Зозовській 15:41) .4:0 Петрашенко (Коржилецькій 18:50) 5:0 Гребеник (Зозовській, 21:34). 6:0Кривоножкін (23:41). 6:1 Гуржинській (Заєць 35:01), 7:1 Петрашенко (Савицький 48:11), 7:2 Слюсарчик

Україна: Полгороднік (Сулима) Прусський – Палійчук, Гребеник – Трошкін, Казаков, Кисельов, Коржилецькій – Садовиков – Кривоножкін, Бородай – Гончаренко – Плохотнік, Петрошенко – Зозовській – Савицький, Варава

За матеріалами сайту ФХУ

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *