15 і 16 лютого в Полтаві і Кременчуці відбудеться «Тренування із зіркою»

15 і 16 лютого в Полтаві (ТРЦ «Екватор», вул. Ковпака, 26) і Кременчуці (ЛА «Айсберг», вул. Київська, 77) о 12:15 та 14:00 відповідно Українська хокейна ліга спільно з ТМ «Parimatch» і сайтом Champion.com.ua проведуть традиційний захід «Тренування із зіркою».

У ролі наставників «Тренування із зіркою» виступлять: генеральний директор УХЛ, екс-гравець НХЛ, КХЛ і збірної України – Сергій Варламов і чотириразовий чемпіон України, капітан національної збірної, спортивний директор УХЛ – Олександр Побєдоносцев. У Кременчуці компанію Сергію Варламову і Олександру Побєдоносцеву складуть гравці ХК «Кременчук».

Для всіх бажаючих представників ЗМІ та блогерів гравці проведуть серію льодових майстер-класів, навчать катанню на ковзанах і базовим хокейним вправам, покажуть техніку володіння ключкою і шайбою, а також потренують точність і силу кидків.

В рамках тренування представники ТМ «Parimatch» і Української хокейної ліги розкажуть про плани з розвитку хокею в місті і Україні в цілому, а також дадуть відповідь на питання журналістів і вболівальників.

Після закінчення заходу відбудеться неформальне спілкування з хокеїстами і гостями події.

Локальним спонсором є аграрна компанія ТОВ КСК в особі генерального директора Кузьменко Сергія.

Для того, щоб стати учасником «Тренування із зіркою», потрібно заповнити спеціальну форму: https://forms.gle/KcLfSgbr1F8hjNAU7

Для акредитації ЗМІ, звертайтесь за телефонами: 0 96 004 60 91 (Валерій) і 0 95 653 42 34 (Катерина)

Подiлитись:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *