Прев’ю десятого туру Української хокейної ліги

Яким буде черговий тур чемпіонату УХЛ

16 жовтня
18:00  «Донбас» – МХК «Динамо», пряма трансляція – телеканал XSPORT

Торішні півфіналісти відкриють своєю зустріччю десятий тур УХЛ в Дружківці, де донеччани спробують повернути лідируюче місце в турнірній таблиці, а харківський клуб цілком зможе перешкодити своєму противнику.

Минула зустріч цих команд закінчилася рахунком 6:  на користь підопічних Юліуса Шуплера і саме через такі ігри національної першості, за словами наставника донеччан, його клуб готується до відповідальних матчів на Континентальному кубку.

Якщо говорити про хід зустрічі в Харкові, то «Донбас» відразу заволодів ігровою перевагою і по ходу поєдинку тільки нарощував свій пресинг. Харківський клуб, в свою чергу, зміг тільки тричі пробити Богдана Дьяченка.

Другий період став найцікавішим відрізком зустрічі, адже харківському клубу вдалося скоротити відставання в рахунку до 3:4 і навіть отримати шанс зрівняти рахунок. Але або втома зіграла своє, або досвід донецької команди переважив молодість колективу Олександра Сеуканда, але зустріч все ж закінчилася з рахунком 6:3 на користь чинного чемпіона України.

18 жовтня
18:45 «Білий Барс» – «Крижані Вовки», пряма трансляція – сайт xsport.ua

Доля минулої зустрічі цих команд зважилася тільки в овертаймі, а сам матч став одним з кращих у виконанні обох команд. І якщо ще в середині другого періоду кияни горіли 0:3, то вже до кінця третій двадцятихвилинці вже “барсам” необхідно було порівнювати рахунок.

Зараз обом командам конче потрібно вигравати цей матч і чіплятися за очки, щоб в повертатися в турнірну гонку чемпіонату України. Тим більше, що після стількох поразок обидва клуби скучили за смаком перемоги і жадають відіграватися за минулі тури УХЛ.

Хто виявиться сильнішим в очному протистоянні ми дізнаємося вже 18 жовтня о 18:45 на сайті xsport.ua.

19:00 «Дніпро» – «Кременчук», пряма трансляція – телеканал XSPORT

У центральному матчі туру зійдуться лідери турнірної таблиці «Дніпро» і «Кременчук», що заздалегідь надає гостроти і інтриги цьому поєдинку. Для херсонців ця зустріч може стати своєрідним реваншем, адже саме кременчужани змогли нанести єдиної поразки дебютанту чемпіонату.

І хоч доля матчу вирішилася тільки в серії післяматчевих кидків, але останнє слово все ж залишили за собою саме гравці кременчуцького клубу. У тій зустрічі окремо варто відзначити гру голкіперів, які намертво стояли в створах своїх воріт, не дозволяючи супротивнику заволодіти ігровою перевагою. Що Олег Петров, що Микита Гордюшин дуже яскраво проявили себе в поточному розіграші УХЛ і вже точно довели, що саме вони гідні місця в основі команди.

Дуже впевнений хід зі старту чемпіонату набрали обидва клуби, але хто все-таки виявиться сильнішим в очному протистоянні всі вболівальники дізнаються вже 18 жовтня в ефірі телеканалу XSPORT.